• 0212 360 12 12
  • info@tansuocak.com

Hakkımda

Hakkımda


Doğu Akdeniz Üniversitesi, Psikoloji (İngilizce) bölümünden onur derecesi ile mezun olan Psikolog Ganime Tansu Ocak, lisans eğitimi sırasında İstanbul Florence Nightingale Hastanesi Psikoloji bölümünde klinik psikoloji eğitimini tamamlamış ve araştırma asistanı olarak görev yapmıştır. Yüksek Lisansı sırasında da Fransız Lape Hastanesi’nde  Klinik Psikoloji süpervizyonunu tamamlamıştır.

 

Özel Hatay Hastanesi’nde görev yapan Tansu Ocak, İstanbul Medikal Park Hastanesi’nde de Psikoonkoloji alanında çalışmalarını sürdürmüştür. 


“Yaygın Kaygı Bozukluğu – Anksiyete, Depresyon, Panik Bozukluk, Agorafobi, Sosyal Kaygı, Özgül Fobi, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Obsesif Kompulsif Bozukluk ve Yeme Bozuklukları (anoreksiya nervoza, bulimiya nervoza, tıkanırcasına yeme bozukluğu ve duygusal yeme)” konuları çalışma alanlarıdır. 


Kanser tanısı almış hastalara ve hasta yakınlarına da danışmanlık hizmeti veren Tansu Ocak, şu an kurucu ortağı olduğu Formteg Beslenme, Diyet ve Psikoloji Danışma Merkezi’nde çalışma hayatına devam etmekte ve Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programını sürdürmektedir.

email
ABONE OL, YENİLİKLERİ KAÇIRMA

Tüm yeni yazılardan ve güncellemelerden haberdar olmak için ismini ve e-posta adresini bırakman yeterli!

Ödeme Logo
whatsapp